kontrowersyjne

Czy grozi nam powtórka z historii? Czyli w kilku słowach o ludobójstwie.


Nigdy nie byłam orłem z historii. Nie przepadałam zbytnio za tym przedmiotem. Zapewne wynikało to z tego, że nasza wykładowczyni nie potrafiła w sposób ciekawy jej nam przekazać. Jednak w ostatnim czasie sporo rozmyślam i wyciągam coraz to bardziej niepokojące wnioski. Historia zatoczyła koło i wiele wskazuje na to, że niedaleka przyszłość może zapisać się w historii ludzkości równie brutalnie i krwawo, jak to miało miejsce chociażby w czasach drugiej wojny światowej…
Czy to aby nie przesada? Dałby Bóg! Dzisiejszy post podobnie jak poprzedni, będzie ciężkiego kalibru. Dotknę bowiem tej części historii, która powinna dzisiaj krzyczeć do ludzkich serc i sumień. Tymczasem wielu zna ją słabo lub ignoruje (sama nie wiem, co jest gorsze), podczas gdy dla globalnych elit stanowi inspirację do osiągania swoich korzyści kosztem zwykłych obywateli. Zmieniły się jedynie narzędzia i osoby u szczytu władzy. Kiedyś podbijano obce kraje poprzez masowe egzekucje , wymyślne tortury, eksperymenty naukowe czy śmierć z wycieńczenia w obozach koncentracyjnych. Dzisiaj strzał w tył głowy czy wywołanie kolejnej wojny jądrowej nie są już potrzebne. Wystarczy strach przed śmiercionośnym koronawirusem, strzykawka i podżeganie za pośrednictwem mediów do wzajemnej nienawiści zwykłych obywateli, którzy w ostatecznym rozrachunku (bez względu na swój światopogląd, narodowość, styl życia czy wyznanie) i tak zostaną spisani na straty (bo taki właśnie scenariusz konsekwetnie realizuje AGENDA). Jednak na tym etapie operacji PANDEMIA 2020 – niektórzy są obecnej władzy bardzo potrzebni w charakterze pożytecznych idiotów, którzy dzięki odpowiedniej gratyfikacji pieniężnej wykonają za rządzących brudną robotę. I tak się dzieje. Media każdego dnia straszą nagłówkami, urzędnicy szykanują i nakładają grzywny na niewinnych ludzi, zaś lekarze zabijają w białych rękawiczkach. O czymś zapomniałam?

Ludobójstwo – bo o tym będzie mowa – już wielokrotnie pochłonęło wiele ofiar. Holocaust. Rzeź Ormian. Wołyń. Katyń. Masakra w Srebrenicy czy Rwandzie (połowa lat 90. XX wieku). To zaledwie kilka przykładów eksterminacji ludnosci na niewyobrażalną skalę. Jakże smutne jest to, że ludzie nie potrafią wyciągać wniosków z tych strasznych historii lekcji na przyszłość!. W ramach ciekawostki powiem Wam, że termin ten ukuł Rafał Lemkin – polski i amerykański prawnik, karnista pochodzenia żydowskiego. W latach 1942–1943 napisał swoją najważniejszą książkę The Axis Rule in Occupied Europe (wyd. 1944), poświęconą pojęciu ludobójstwa. Aż siedmiokrotnie był nominowany do Pokojowej Nagrody Nobla. W 1950 został odznaczony kubańskim Krzyżem Wielkim Orderu Carlosa Manuela de Céspedes, a w 1955 Krzyżem Zasługi na Wstędze Orderu Zasługi Republiki Federalnej Niemiec. To dzięki niemu została wprowadzona Konwencja o niestosowaniu przedawnienia wobec zbrodni przeciw ludzkości. Natomiast osoby za nie odpowiedzialne mają być ścigane i pociągane do odpowiedzialności karnej, aby tego typu akty przemocy nie powtarzały się w przyszłości. Dziś globalne elity czerpią z jego dorobku i krok po kroku realizują kolejny program depopulacji ludności.


DO CZEGO ZMIERZAM?
PORA NA KRÓTKĄ POWTÓRKĘ Z HISTORII, KOCHANI:

Po wybuchu drugiej wojny światowej, gdy Warszawa znalazła się pod niemiecką okupacją, jednym z pierwszych zarządzeń ograniczających wolność ludności żydowskiej, był zakaz podróżowania w wagonach motorowych. Żydzi mogli wsiadać wyłącznie do wagonów doczepnych.Tymczasem powoli, w kuluarach dyskutuje się o dostępie tylko dla zaszczepionych takich usług jak: możliwość odbycia praktyk, wejście na basen, wstęp na koncert, czy nawet możliwość pobrania tzw. trzynastki lub czternastki.Wystarczy spojrzeć wstecz, by zobaczyć, że historia się powtarza. Żydom mieszkającym na obszarze Warszawy wpierw zabroniono podróży w wagonach motorowych, potem wprowadzono całkowity zakaz poruszania się tramwajami. W kwietniu 1940 roku, gminy żydowskie na rozkaz okupanta rozpoczęły budowę murów getta, w którym odizolowano i zamknięto około 400 tysięcy osób. W ostateczności skończyło się na likwidacji getta i eksterminacji ludności (nie tylko żydowskiej).
I tu pora na kolejną ciekawostkę. W 1996 roku wieloletni badacz ludobójstwa, Gregory Stanton zauważył, że każde z nich cechuje się pewnymi etapami, które w historii wielokrotnie się potwierdziły. Swój model oparł o następujące fazy:

1) Klasyfikacja (czyli wyszczególnienie grupy docelowej).
Niegdyś byli to Żydzi. Dziś do tej grupy możemy zaliczyć osoby opowiadające się za szeroko rozumianą wolnością;

2) Symbolizacja (oznaczanie grupy tak by się wyróżniała).
Niegdyś to były opaski dla Żydów, dziś są to maseczki oraz status zaszczepienia eksperymentalnym preparatem medycznym;

3) Dyskryminacja (pozbawienie praw danej grupy).
Niegdyś – zakaz poruszania poruszania się w tramwajach dla Żydów, dzisiaj – paszporty szczepionkowe, liczne próby ograniczania dostępu do usług dla osób niezaszczepionych (tzw. segregacja sanitarna);

4) Dehumanizacja (docelową grupę pozbawia się człowieczeństwa).
Dawniej – podręczniki dla dzieci jak odróżnić Żyda od zwykłego człowieka, obecnie – publiczne szczucie tzw. ,,ekspertów naukowych”, że niezaszczepieni to egoiści, szaleńcy, kołtuni oraz potencjalni mordercy.

5) Organizacja (władza opracowuje plany ludobójstwa wobec danej grupy).
Niegdyś – Konferencja w Wannsee.

6) Polaryzacja (podsycanie konfliktów przez media, wywieranie presji).
Niegdyś – liczne artykuły szczujące na Żydów, obecnie – liczne „występy medialne” profesorów typu Wróblewski (ten od seryjnych morderców)

7) Przygotowanie (osoby są identyfikowane i odseparowywane).
Niegdyś były to getta lub obozy zagłady. Obecnie Chiny ten „problem” rozwiązują dzięki obozom reedukacyjnym. (Czyżby przyszły protoplasta pomysłów hitlerowskich??)

8) Prześladowanie (członkowie danej grupy są odizolowani, a ich majątki skonfiskowane).
Tu raczej nie trzeba komentarza….

9) Eksterminacja (masakry ludności).
Niegdyś były to rozstrzeliwania. Obecnie może się okazać, że bez paszportu szczepionkowego niezaszczepieni mogą być pozbawieni dostępu do podstaw życia, np. gotówki. Propozycji jak ukarać (zreedukować) niezaszczepionych nie brakuje. Coraz głośniej mówi się także o DOCHODZIE PODSTAWOWYM oraz docelowo CYFROWYM PORTFELU.
Jakich argumentów jeszcze potrzebujesz?

10) Zaprzeczanie (ukrywanie dowodów zbrodni, mordowanie świadków).

Jesteśmy na prostej drodze, by powtórzyć ten schemat. Jego elementy nr 1,2,3,4,6 już dzieją się na naszych oczach. Póki co, wielu z nas nie chce widzieć tych przerażających znaków czasu. Woli być biernym i naiwnie wierzyć w zapewnienia pisowskiego nierządu, że te wszystkie absurdalne, nienaukowe i szkodliwe restrykcje są wprowadzone dla naszego dobra , byśmy mogli jak najszybciej wrócić do normalności. Halo, pobudka!!!! Już nie będzie NORMALNIE! Przypominam, że Adolf Hitler także działał dla dobra obywateli. Efekty tych działań dobrze znamy. Myślę, że czas najwyższy ruszyć dupy z kanap, odłączyć propagandową TV, zjednoczyć się i zacząć ORGANIZOWAĆ Polko i Polaku. Inaczej możemy się obudzić w nowej normalności, która będzie dla nas wszystkich prawdziwym piekłem (….)

Chcesz tego?…..


PS. W tym miejscu kieruję swoje podziękowania w stronę mojego cudownego męża, który mnie do tego wpisu bardzo mocno zainspirował. :). Gratuluję wszystkim, którzy dobrnęli do końca tekstu. JESTEŚCIE WIELCY! 🙂

PS.2. Następny post nie będzie aż tak ciężki 🙂


7 myśli na temat “Czy grozi nam powtórka z historii? Czyli w kilku słowach o ludobójstwie.

  1. Jakiś czas temu trafiłem na krótki film na YouTube, którego autor twierdził że ta pandemia celowo wywołana jest po to, by zmniejszyć zaludnienie. Część umrze przez wirusa, część przez lipne szczepionki, a wszystko po to by spełnił sie plan obmyślony przez tych wielkich. Wtedy w to nie wierzyłem, ale obserwując to co się w ostatnich miesiącach wyprawia zaczynam sie zastanawiać, czy coś nie jest na rzeczy. Wszystko co mówią i robią rządzący nie trzyma się kupy, a to dowód że za tą pandemią kryje się jakiś bród. Nie ufam im i szczepić sie nie zamierzam.

    Polubione przez 1 osoba

    1. Masz takie prawo. To preparat w fazie badań klinicznych, co by nie powiedzieć. A w razie ewentualnych powikłań zostaniesz z problemem sam. Nie ma co liczyć na producenta ani wsparcie rządu, który notabene kasę suwerena już dawno przejadł.. Wiele rzeczy jest przed nami ukrytych za kurtyną (o wszystkim wiedzą jedynie ci, którzy dają rządzącym hajs i rozdają karty). Ja w swoim życiu zawsze kierowałam się logiką , wiedzą i zdrowym rozsądkiem. Nie inaczej jest w tym przypadku. A biorąc pod uwagę miliony wydane na kampanie szczepionkową, obecne telefony zachęcające do szczepień, loterię ,, dla wybranych”, segregację sanitarną czy napuszczanie przez tzw „ekspertów” jednej grupy ludzi na drugą – to mój rozsądek podpowiada mi, aby trzymać się od tego syfu jak najdalej. Pominę fakt, że w życiu nie przyjęłam ŻADNEJ szczepionki (z racji przeciwwskazań zdrowotnych) i jakoś mam się dobrze. Przez cały okres trwania pandemii nie złapałam nawet kataru…..

      Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s