Ciekawostki

Auto – moja miłość.

Życie nigdy nie przestanie mnie zadziwiać. Podobnie zresztą jak człowiek, który coraz częściej ma poważne problemy natury psychicznej. Bywa, że objawiają się one na zewnątrz dość….osobliwie. Jakiś przykład? proszę bardzo. Przedstawiam Wam Edwarda Smitha – 63-latka z Waszyngtonu, który kocha samochody. Powiecie pewne: i o co tyle szumu? też lubię gdzieś wyjechać sobie swoim używanym Volvo. Chucham na niego i dmucham. Niestety, muszę Was zmartwić: Edwarda nie pobijecie. Mężczyzna wyznał w programie telewizyjnym „This Morning”, że swoje dziewictwo stracił z volkswagenem beetle, który należał do jego sąsiadów. Od tamtej pory żadna kobieta nie wzbudziła w nim takiego pożądania, jak błyszcząca karoseria samochodu. Jak donosi opinii amerykański tabloid, Edward kochał się z ponad 700 samochodami (czyt. uprawiał z nimi seks). Miał również „intymną relację” z samolotem i helikopterem! (ma facet rozmach). Pomimo posiadania dość bujnej wyobraźni, widok faceta kopulującego z własnym „rumakiem” mnie przerasta. No bo jak to jest możliwe ????.


Oczywiście, próbowałem się związać kobietą, ale żadna z poznanych przeze mnie pań nie wywołała tak gorących uczuć, jak samochody. Swój pierwszy raz odbyłem z samochodem sąsiadów. Miałem 15 lat, kiedy zacząłem odkrywać piękno samochodów. To coś obudziło się we mnie. Kiedy widzę interesujący obiekt, podchodzę do niego, zaczynam się do niego przytulać i ocierać. Muszę jednak uważać, bo moje uczucia nie są rozumiane przez otoczenie. Po wszystkim odczuwam rodzaj satysfakcji seksualnej. Czuję jak energia samochodu przechodzi przeze mnie.
– Edward

W KILKU SŁOWACH:

W ramach ciekawostki:
W wielu krajach, jak np. w Wielkiej Brytanii uważana za przestępstwo na tle seksualnym. Osoby uznane za winne mogą zostać umieszczeni w rejestrze przestępców seksualnych. Francuski film La Grande Bouffe z 1973 roku zawiera scenę kopulacji mężczyzny i samochodu, co niestety ma fatalny skutek.Pytania jakie mi się nasuwają w tym temacie są następujące:

 1. Jak to leczyć? (jeżeli się oczywiście da)
 2. Jakie jest podłoże tego typu zaburzeń?
 3. Jaka jest skala problemu w zasięgu globalnym ?
 4. No i najważniejsze: Gdzie przebiega ta cienka granica między pasją do motoryzacji a zboczeniem?

A Wy?
Co o tym myślicie?

link: https://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/mechanophilia-usa-waszygton-edward-smith-uprawial-seks-z-autami/se2pgqc

6 myśli na temat “Auto – moja miłość.

 1. Na początku miałam w głowie obraz faceta zaspokajającego się za pomocą rury wydechowej od auta, bo nic innego nie przychodziło mi na myśl, kiedy przeczytałam o jego kontaktach seksualnych z autem. Nie mogę teraz tego wyrzucić z głowy!
  Może takie zaburzenia wynikają z tego samego, co,, standardowe zaburzenia”. Patologicznych rodzin/ przeżyć, nigdy się tym w sumie nie interesowałam. Czy to się leczy w psychiatry, rozmawiając, biorąc lekina obniżenie potencji, hormonalne, ucząc pacjenta zdrowych wzorców, żeby zaczęły mu się dobrze kojarzyć kobiety? Czasami wydaje mi się, że ci ludzie zmyślają, albo chociaż część z nich zmyśla. Tak samo jak w gimnazjum, kiedy połowa klasy twierdziła, że jest biseksualna, bo myśleli, że będą bardziej fascynujący z perspektywy innych ludzi.

  Polubienie

 2. Szkoda, że wywiad z delikwentem E. Smith’em zdecydowanie powstał na jakieś zapotrzebowanie „podniesienia rankingu oglądalności”, bo temat sam w sobie jest znacznie bardziej ciekawszy. Gdy mówimy o „kochaniu się” to na ogół używamy wielu stereotypowych pojęć, które nic nie wyobrażają (słusznie to zauważyła „BurgundowyKangur”). Dopiero kilka podstawowych pojęć, ułożonych chronologicznie, takich jak np.: a/ przyjemność oglądania, b/ pożądanie seksualne, c/ erekcja, d/ gra wstępna, e/ pojawianie się płynów lubrykacyjnych, f/ stosunek, g/ orgazm i wreszcie h/ oczekiwana zmiana stanu psychicznego ukazują jak paradoksalny jest ten świat.

  PS. A co sądzić o „golaskach” z myjni samochodowej? 😉

  Polubione przez 1 osoba

Możliwość komentowania jest wyłączona.