Kim jestem?


Kobieta po  trzydziestce. Ciekawa świata. Otwarta. Spontaniczna. Kochająca przyrodę, zwierzęta, ciesząca się każdą chwilą. Posiadaczka dwóch kotek. Zodiakalny Skorpion. Mężatka. Kocha intelektualne rozmowy o życiu. Ma słabość do kawy, dobrej muzyki, czegoś słodkiego oraz francuskich perfum. Z zawodu ekonomista. Uważna obserwatorka otaczającego świata. Lubię psychologię. Kocham górskie wyprawy, muzykę, literaturę, fotografowanie oraz blogowanie. DLACZEGO?

Dlaczego piszę? Przede wszystkim dlatego, że lubię. Pisanie towarzyszyło mi od bardzo dawna. Mój pierwszy blog miał  być dla mnie formą terapii. Przestrzenią, w której mogę zostawić moje myśli, uczucia, frustracje. Przelewanie myśli miało mi pomóc odreagować i wstać ponownie na nogi. Udało się. Zaskoczona liczbą odwiedzin, wsparciem w postaci komentarzy, otwartością odwiedzających oraz popularnością, onetowska Contessina rozpisała się na dobre.
Bloguję, ponieważ:


  • pisanie to moja wielka pasja, świetny sposób spędzania wolnego czasu
  • to forma wyrażenia siebie, możliwość podzielenia się własnymi obserwacjami, doświadczeniami, poglądami czy myślami,
  • to ścieżka osobistego rozwoju, pogłębianie swojej wiedzy na interesujące mnie tematy (a jest ich wiele)DLA KOGO TEN BLOG?

Myślę, że dla tych, którzy myślą podobnie jak ja i chcą  od życia „czegoś więcej” niż to, co oferuje nam otaczający świat, środki masowego przekazu. To blog dla ludzi z pasją, ciekawych świata, otwartych, pragnących dzielić się swoimi myślami i przeżyciami. To miejsce, gdzie można rozsiąść się wygodnie i porozmawiać o wszystkim – poczynając od pogody, a na aborcji, LGBT+ czy eutanazji kończąc. Jeśli cenisz wartości takie jak miłość, przyjaźń , rodzina, wierność, zaangażowanie, rozwój osobisty, uczciwość, bycie sobą, emocje czy wiara (bądź wierzenia) – to dobrze trafiłeś. 🙂

Witaj w moim świecie 🙂
Miłego zwiedzania 😉

~Jo (w poprzednim wcieleniu – Contessina)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.