To musisz zobaczyć!


Wstrząsający dokument, który otwiera oczy na nielegalny handel ludzkimi narządami w Chinach.

Przez wiele lat twierdzono, że organy do nielegalnych przeszczepów w Chinach pochodziły od więźniów straconych w tamtejszych więzieniach. Jednak eksperci porównali liczbę przeprowadzonych przeszczepów z liczbą straconych, a te się kompletnie nie zgadzały. Mimo to Chiny nadal pozostają jedynym miejscem na świecie, w którym można uzyskać przeszczep serca i płuc w okresie krótszym niż tydzień. Skąd zatem pochodzą te wszystkie narządy?

Nominowani do Pokojowej Nagrody Nobla – David Matas i David Kilgour ukazują w swoim filmie szokującą prawdę. Udowadniają, że narządy nie pochodzą tylko od więźniów skazanych na śmierć, ale od niewinnych ofiar zabijanych na zlecenie. Dokument pokazuje także kulisy pracy szpitali, które przyznają, że pozyskanie „żywych” dawców narządów, nie stanowi w Chinach problemu.

Z pomocą TRADERA dowiemy się, jak w mądry sposób zarządzać własnym budżetem domowym. W co inwestować, a czego unikać. Praktyczna wiedza przekazana w bardzo prosty sposób. W filmach jego autorstwa znajdziemy także wiele odniesień do sytuacji gospodarczej oraz politycznej w kraju i na świecie. Dowiemy się także, o co naprawdę chodzi w Nowym Ładzie i Wielkim Resecie.

Każdy n nas posiada na swoim smartfonie wiele różnych aplikacji, z których chętnie korzystamy. Messenger, WhatsApp, TikTok, Instagram, Signal, Deezer czy Spotify to tylko niektóre z nich. Są dla nas źródłem dobrej rozrywki, ułatwiają życie, pomagają w nauce oraz samorozwoju. Jednak mają także swoje ciemne strony, które warto znać. Autor filmiku ostrzega przed czyhającymi na nas zagrożeniami, takimi jak wyłudzanie danych, szpiegowanie czy zbytnia ingerencja w naszą prywatność.
Ku przestrodze….
Chiny są niewątpliwie jednym z najbardziej postępowych krajów świata, także w dziedzinie zaawansowanych technologii i innowacji. Ojczyzna wielu wybitnych wynalazków ludzkiej cywilizacji nigdy nie przestaje zadziwiać śmiałymi pomysłami i ich realizacją. Dokument prezentuje pokrótce najbardziej zaawansowane chińskie technologie – od teleskopu o łącznej powierzchni 190 tys. m2 do rewolucyjnego centrum logistycznego przyszłości.

BIBLIJNE PROROCTWA, które częściowo wypełniły się na naszych oczach. Spojrzenie na biblię oczami sceptyków oraz naukowców. Intrygujące.

Doktor Bruce H. Lipton jest uznanym na arenie międzynarodowej biologiem, specjalistą do spraw komórek macierzystych, autor bestselleru „The Biology of Belief” i laureat nagrody 2009 Goi Peace Award (Japonia), gościł w setkach programów telewizyjnych i radiowych, a także był głównym prezenterem na konferencjach krajowych i międzynarodowych. W tym filmie doktor Lipton porusza kontrowersyjny temat masowych szczepień. Uzasadnia ze strony biologicznej, ze nasz system immunologiczny został wyposażony przez naturę mechanizmem, który nas broni przed wpływem patogenów z zewnątrz i dlatego masowa immunizacja jest kompletnie niepotrzebna a wręcz szkodliwa.
Czy wstrzykiwanie szczepionek podskórnie powoduje więcej zniszczeń niż korzyści?
Na te pytania odpowie doktor Bruce H. Lipton.5G APOKALIPSY – Zagrożenie wyginięciem” to jeden z najciekawszych dokumentów, jakie udało mi się obejrzeć. Chociaż w kwestii broni czy rozwoju technologicznego jestem laikiem, temat mocno mnie zaintrygował i skłonił do refleksji. Ten pełnometrażowy film dokumentalny Sacha Stone, ujawnia egzystencjalne zagrożenie dla ludzkości 5G w sposób, jakiego nigdy nie przypuszczaliśmy!
W temacie 5G wypowiadają się: eksperci ds. rozwoju broni, biolodzy, biolodzy molekularni i komórkowi, mikroskopiści krwi, aktywiści, a także dobrzy przywódcy na pierwszej linii. Jak mówią: „Wiemy, czym jest ta technologia – wiemy, jak została stworzona i wiemy, gdzie jest przeznaczona dla ludzi i planety” Powstań Homo sapiens!” (New Earth Project, tytuł oryginalny: 5G APOCALYPSE – THE EXTINCTION EVENT- Licencja Creative Commons)

Bardzo poważna, ale też potrzebna i poruszająca lektura. Wstrząsająca opowieść ocalałej więźniarki o piekle, jakie przeżyła w niemieckim obozie koncentracyjnym Auschwitz-Birkenau. Najlepsza lekcja historii, którą warto odrobić razem z kanałem Pteroplankton.

https://www.odkrywamyzakryte.com/formowanie-ludzkich-mas-i-myslenie-totalitarne-w-czasach-globalnego-kryzysu-prof-mattias-desmetthe-eye-of-the-storm/

Japoński system edukacji – tak to wygląda 🙂


https://www.youtube.com/watch?v=xkfO278cSyE

Co nieco o FINLANDII

Od 2021 roku Joe Biden i Xi Jinping siłują się na rękę. Chiny chcą przodować na wielu polach – gospodarczym, wojskowym, dyplomatycznym, kulturalnym i politycznym. Takie same ambicje od dawna mają Stany Zjednoczone, więc atmosfera jest gęsta. Eksperci przyglądają się tej chińsko-amerykańskiej rywalizacji i zastanawiają, do czego może doprowadzić.


link do filmu:
https://www.arte.tv/pl/videos/103960-017-A/na-rewersie-mapy/

Na XXI-wiecznych polach bitwy widać coraz mniej żołnierzy, a coraz więcej dronów i robotów. Przyglądamy się przeszłym i dzisiejszym konfliktom, by przeanalizować ten trend. Zaczynamy od mapy konfliktów na świecie, a następnie zestawiamy technologie, które zostały w nich wykorzystane. Czy w przyszłości czekają nas wojny prowadzone wyłącznie przez roboty?
link:
https://www.arte.tv/pl/videos/103960-009-A/na-rewersie-mapy/

Sztuczna inteligencja jest dla wielu nadzieją na postęp w medycynie. Pomaga precyzyjniej i szybciej diagnozować choroby i może wyręczyć lekarzy z niektórych zadań. Skąd więc tyle krytyki pod jej adresem?

link:
https://www.arte.tv/pl/videos/090637-088-A/re-zdrowie-i-sztuczna-inteligencja/